Sestdiena, 1.augusts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē un mēs vēl izjutīsim Pilnmēness ietekmi. Šodien jo īpaši izvērtēsim to, cik mums svarīgi būt starp savējiem, līdzīgi domājošiem, savā grupā, savā kompānijā. Mēness caur Ūdensvīra zīmi liek mums uz savām sajūtām paskatīties it kā no malas, vēsu prātu, kas Pilnmēnesī, protams, var izrādīties vai nu pārāk emocionāli, vai pārāk racionāli. Līdzsvaru atradīsim tad, ja skaidri apzināsimies savas personiskās vajadzības, vienlaicīgi saglabājot jūtīgumu attiecībā pret citiem. Varam piešķirt draudzībai pārāk lielu nozīmi, kā arī pārāk optimistiski (nekritiski) raudzīties uz lietām. Būs jāatrod līdzsvars starp sajūtām un intelektu. Šodien labi uztversim jaunas idejas, bet nepatiks sveši padomi un vērtējums no malas. Vakarpusē aktualizēsies personiskā komforta nepieciešamība, tādēļ varam izjust nepatiku pret tiem, kas pārāk atklāti un emocionāli pauž savas jūtas.

Ēdienreizes vislabāk ieturēt draugu kompānijā. Daži maltīti uztvers tīri no racionālā viedokļa, skaitot kalorijas, pētot produktu sastāvu un izcelsmi.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!