Pirmdiena, 31. augusts

aunsNo plkst. 11:33 Mēness pāriet Auna zīmē. Līdz tam varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Kļūsim impulsīvāki un nepacietīgāki. Visu vajadzēs tūlīt un tagad. Tomēr respektēsim esošo kārtību un vecākus cilvēkus. Laba sadarbība ar valsts iestādēm kā arī celtniecības darbi raiti ies uz priekšu. Nesaprašanās var būt komunikācijas jomā, jo mūs var kaitināt, ja kāds mēģina izteikties pārāk diplomātiski, savukārt, pēc dabas taktiskos var aizskart pārāk liels tiešums un bezceremoniāla attieksme. Lai vai kā, jāpiedomā būs visiem ko un, galvenais, kā mēs sakām, lai mūsu teiktais sasniegtu dzirdīgas ausis.

Paēst nav laika un gatavot arī nav pacietības, tādēļ ēdīsim visu, kas ātri pagatavojams, cepts un piparots. Daži izvēlēsies ēdienu pasūtīt uz mājām.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!