Pirmdiena, 3.augusts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Zivju zīmē, ļaujot mums kļūt jūtīgākiem un saprotošākiem pret citiem. Šodien Mēness ir tādā pozīcijā, kad spēs parādīt visas tās labākās Zivju zīmes īpašības – jūtīgumu, intuīciju, vēlmi palīdzēt un ziedot, kā arī mākslinieciskos talantus. Daudziem būs radošais pacēlums un iedvesma pavadīs mūs visu dienu. Labās ziņas ir tās, ka šodien savām fantāzijām un idejām spēsim rast arī praktisku pielietojumu, t.i. ieviest tās dzīvē, saņemt kādu taustāmu rezultātu no tā visa. Labs laiks, lai sakārtotu  savu emocionālo pasauli, psihologa apmeklējumam, meditācijai.

Ēdienkartē īpašu uzmanību vajadzētu pievērst pārtikas ekoloģiskai izcelsmei, kā arī rūpīgi sekot līdzi derīguma termiņam.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!