Pirmdiena, 24.augusts

strelnieks2Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Strēlnieka zīmē, liekot mums tiekties un sapņot par tāliem mērķiem. Var aktualizēties dažādi projekti saistībā ar ārzemēm, kā arī kontakti ar ārzemniekiem. Varam arī paši doties kādā tālākā ceļojumā, jo laiks tam ir piemērots. Citi, savukārt, risinās izaugsmes un attīstības plānus, kā arī jautājumus, kas saistīti ar augstāko izglītību. Saņemtajos padomos šodien der ieklausīties, tie var izrādīties vērtīgāki, kā sākumā likās. Vienīgi pie runas manieres gan šodien jāpiedomā, jo pārāk emocionāli sacītais netiks uztverts adekvāti. Un otrādi, ja sausi manipulēsim ar skaitļiem, neieliekot runā emocionālo saturu, tad mūsu sacītais nesasniegs dzirdīgas ausis.

Ēdienkartē vēlēsimies nobaudīt ko jaunu. Daži vēlēsies ko grillētu, karstu vai piparotu. Varam pievienot ēdienam kādu eksotisku garšvielu.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!