Pirmdiena, 17.augusts

jaunava1Arī šodien Mēness atradīsies Jaunavas zīmē vēršot mūsu uzmanību uz sīkumiem un niansēm. Šodienas tēma – kārtošana un sakārtošana, projektu izstrādāšana, dažādu plānu un scenāriju izveidošana. Mēness caur Jaunavas zīmi atgādina mums par darba tikumu, kamēr tā labvēlīgais aspekts ar  uzraugu un stingro pieskatītāju Saturnu, ļauj visu izpildīt kā nākas un pareizi. Varam risināt arī kādus jautājumus saistībā ar veselības profilaksi, tai skaitā mūsu mazajiem mājdzīvniekiem. Arī priekšniecība mūs uzklausīs un varam konstruktīvi visu izrunāt. Tāpat šodiena ir labvēlīga, lai kārtotu jautājumus valsts iestādēs vai risinātu kādus jautājumus ar celtniekiem.

Arī ēdienkartē akcents ir uz režīmu un to, kas ir “pareizi”. Diētas ievērotājiem diena ļaus noturēties paredzētajos rāmjos un ēst pēc plāna, uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!