Pirmdiena, 10.augusts

vezisDienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Dvīņu zīmē un spējai komunicēt, kā arī visu sarunāt būs liela nozīme visas dienas garumā. Varam plānot gan tuvos, gan tālos ceļojumus, mācības, kā arī vienoties ar kaimiņiem par kādiem kopīgiem jautājumiem.

No plkst. 15:09 Mēness ienāk Vēža zīmē, kas ir tā viena no labākajām pozīcijām. Priekšplānā izvirzās rūpes un jūtīgums. Labi spēsim uztvert citu noskaņojumu, kā arī pielāgoties apstākļiem. Aktualizējas ģimenes un radu tematika, kā arī dzīvokļa un nekustamā īpašuma lietas. Tā kā šis ir dilstošs Mēness ūdens zīmē, tad labi mazgājas veļa un vispār veicas tīrīšanas darbi.

Ēdienkartē vēlēsimies ko tādu, pie kā esam pieraduši. Labprāt savas rūpes par citiem izrādīsim, pagatavojot otram viņa mīļoto ēdienu. Vājā vieta šodien – kuņģis, tādēļ vien nekādi eksperimenti ar ēdienu nav ieteicami.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!