Piektdiena, 7.augusts

versisArī šodien visas dienas garumā Mēness būs Vērša zīmē, tomēr aspekti vairs nebūs tik harmoniski kā vakar. Ja nepieciešams ko sarunāt vai par kaut ko vienoties, tad labāk to darīt rīta pusē, jo pēc plkst. 17:00 to izdarīt būs aizvien grūtāk. Tieši tas pats jāievēro, runājot ar priekšniecību un, kārtojot kādus celtniecības projektus – rīta puse tam visam būs piemērotāka. Pēcpusdienā vairāk būsim orientēti uz sevi, savu EGO, tādēļ grūti būs pieņemt citu padomus un arī vienoties par kaut ko. Varam vienkārši nedzirdēt viens otru, jo katrs būs koncentrējies tikai uz savām vajadzībām. Tāpat grūti būs pieņemt citu pārāk emocionālo uzvedību, tādēļ mums var tikt pārmests vēsums. Bet, iespējams, tie būsim mēs paši, kam šķitīs, ka apkārtējie ir pārāk vēsi un neatsaucīgi. Un veikalos viss tik dārgs, tik dārgs! Ja reiz zvaigznes mūs mudina vairāk pievērsties savām vajadzībām, tad izmantosim laiku tam, kas sagādā mums baudu – pagatavosim ko garšīgu, apmeklēsim masāžu vai vienkārši dosimies atpūsties pie dabas!

Ēdienkartē dosim priekšroku kārtīgam ēdienam un būsim arī gatavi pie plīts pavadīt ilgāk, nekā parasti. Vislabāk izvēlēties vietējā ražojuma produktus pie zināma tirgotāja.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!