Piektdiena, 28.augusts

udensvirs1Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē. No vienas puses, Mēness caur Ūdensvīra zīmi atzīst, ka visiem ir vienādas tiesības un katram var būt savas dīvainības. No otras puses, šodien tos atšķirīgos un “izlecējus” nemaz tik ļoti pieņemt nevēlēsimies. Tomēr tie, kas būs atvērti jaunām idejām, spēs atrast tām pielietojumu. Jāsagatavo tik loģisks pamatojums. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar internetu, kā arī radio un TV. Uzmanīgi ar elektroiekārtām!

Ēdienkartē, ja vien vispār pievērsīsim tai uzmanību, varam nejauši sakombinēt pavisam dīvainas lietas. Būs vēlme eksperimentēt virtuvē. Ja kas nesanāk – vienmēr var izlīdzēties ar humoru 🙂

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!