Piektdiena, 21.augusts

skorpions2Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Skorpiona zīmē, pievēršot mūsu uzmanību dažādiem izzināšanas un iedziļināšanās jautājumiem. Prāts būs ass un aktīvs, labi uztversim tehnisku un analītisku informāciju, kas palīdz darbam ar skaitļiem, kā arī dažādu grāmatvedības lietu, dokumentu un atskaišu rakstīšanā. Varēsim pievērst uzmanību tiem sīkumiem, kurus agrāk nepamanījām. Laba sadarbība ar lieliem kolektīviem, varas un militāra tipa iestādēm. Tomēr, varam arī nebūt apmierināti ar šodien paveikto vai justies tā, it kā mūs pietiekami nenovērtē. Tam visam līdzēs koncentrēšanās uz darāmo darbu, iedziļināšanās un rakstura stingrība. Novērtējumam paredzētas citas dienas.

Ēdienkartē šodien varam vēlēties ko īpašu, iespējams no eksotiskās virtuves. Daži eksperimentēs pie plīts tik ilgi, kamēr no sākotnējā izskata un garšas maz kas būs palicis pāri.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!