Piektdiena, 14.augusts

lauva2Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē. Līdz plkst. 17:52 – vecs Mēness, turpinām un pabeidzam iesāktos darbus, izdarām kopsavilkumu par šajā Mēness ciklā paveikto.

No plkst. 17:53 – Jauns Mēness Lauvas zīmē. Skaists un spožs sākums jaunajam Mēness ciklam, ar radošu un azartisku piesitienu. Mēness caur Lauvas zīmi ļauj mums būt dāsniem pret cilvēkiem, kurus mīlam. Laba diena, lai piedotu un atgrieztu parādus, salabtu un saskatītu jaunas perspektīvas. Bet, varbūt, tie būsim mēs, kuriem tiks piedots? Būsim atvērti visam jaunajam un neiecietīgi pret konservatīvismu. Mūs var kaitināt priekšniecības prasības, tomēr spēsim pieņemt padomus no cilvēkiem, kurus uzskatām par savām autoritātēm. Varam apdomāt jaunus mācību plānus, arī atgriezties un pārskatīt vecos. Tā kā šodien jaunais Mēness cikls tikai sākas, tad pagaidām vēl tikai plānojam un vizualizējam nākotni. Pie darbiem ķersimies rītdien!

Ēdienkartē galvenais, lai tas ko gatavojam, tiek darīts ar mīlestību! Tad ēdiens mums ies “pie sirds” 🙂

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!