Otrdiena, 4.augusts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Auna zīmei, rosinot mūs uz aktīvu darbību visas dienas garumā. Kļūstam nepacietīgi, visu vajag tūlīt un tagad, gaidīt negribas nemaz. Tomēr tie, kas spēs rīkoties pēc plāna, tieši šodien varēs daudz ko sasniegt. Varam sportot, skriet un organizēt, galvenais, lai ar savu aktivitāti nepārcenstos un paskatītos arī uz to, kas notiek apkārt 🙂 Pēcpusdienā ieteicams izvairīties no masu pasākumiem vai vietām, kurās pulcējas daudz cilvēku. Spēcīgas, emocionālas situācijas var padarīt mūs pārāk jūtīgus, neaizsargātus.

Ēdienkartē derēs viss, kas ātri pagatavojams un tik pat ātri apēdams. Nebūs pacietības ilgstoši stāvēt pie plīts. Daži vēlēsies ēdienam pievienot asas garšvielas. Vairāk gribēsiet ceptu, nevis vārītu ēdienu.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!