Otrdiena, 25.augusts

mezazisŠodien Mēness jau ceļos cauri Mežāža zīmei, rosinot mūs uzstādīt mērķus un vairāk pievērsties karjeras lietām. Daži var sekmīgi izmantot šo laiku, runājot ar priekšniecību un prasot paaugstinājumu amatā, citi – izvirzot jaunus mērķus paši sev un sastādot darbību plānu. Laba diena, lai risinātu jautājumus ar valsts iestādēm, juristiem un celtniekiem. Lai gan Mēness caur Mežāža zīmi ir noskaņots praktiski un komunikācijas stils ir lietišķs, tomēr Dievu Dievs Jupiters šodien dos optimistisku noskaņu visas dienas garumā. Mums būs ticība, ka visu varam sasniegt un arī intuīcija šodien būs mūsu sabiedrotā. Svarīgākais šodien ir skaidri zināt, ko vēlamies. Pārējais ir tikai darīšanas jautājums (ar vēlēšanos vien šodien nepietiks :)).

Tiem, kas ievēro diētu vai kādus citus nosacījumus ēdienkartē, šodien būs viegli pieturēties pie noteiktās kārtības. Mežāžu Mēnestiņš nav kaprīzs – jāēd to, kas paredzēts, vai to, kas ir pareizi, ieplānots u.t.t. Uzmanību, tomēr, vērts pievērst pārtikas ekoloģijai un tīrībai. Citādi prasības ir visai askētiskas.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!