Otrdiena, 18.augusts

svariŠodien Mēness jau ceļos cauri Svaru zīmei, rosinot mūs uz līdzsvaru un harmoniju. Darba netrūks. Tie, kas vēlēsies, visu pagūs un visu varēs sarunāt. Laba diena, lai parādītu sevi no labākās puses un pat mazliet paspīdētu. Dienas otrajā pusē gan vajadzētu atcerēties, kas ir mūsu patiesie mērķi, lai skauģi mūs nevarētu izsist no līdzsvara ar saviem “laba vēlējumiem”. Ja spēsim koncentrēties uz to labo, tad viss izdosies. Daži vēlēsies iegādāties ko jaunu, sirdij tuvu, kamēr citi apmeklēs kādu skaistumkopšanas procedūru. Jebkurā gadījumā svarīga būs sajūta, ka viss ir taisnīgi un par visu var vienoties. Diplomātija pāri visam.

Arī pie galda visam jābūt saskaņoti un skaisti. Šodien ārējais noformējums var spēlēt lielu lomu, lai gan arī produktiem jābūt labas kvalitātes. Šodienas stāsts ir par mīlestību un vakariņām divatā.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!