Otrdiena, 11.augusts

vezis1Šodienu Mēness pavadīs Vēža zīmē, radot mainīgu garastāvokli visas dienas garumā. Mums būs svarīgas ne tikai pašu sajūtas, bet arī tas, kāds ir apkārtējo noskaņojums. Aktualizējas nepieciešamību izrādīt rūpes un gādību, jo īpaši par sev tuviem cilvēkiem. Labi darbosies intuīcija, kā arī labs laiks radošajai iedvesmai. Šodienu vislabāk būtu pavadīt sev uzticamu cilvēku sabiedrībā un izvairīties no plaša pūļa vai vietām, kurām pulcējas daudz cilvēku. Ļoti pieturēsimies pie ierastās kārtības un nepatiks mums jauninājumi.

Arī ēdienkartē izvēlēsimies drošas un pārbaudītas vērtības. Lieliska diena, lai savas rūpes un gādību izrādītu ar gardu maltīti. Šodien arī dažs labs nekulinārs ķersies pie gatavošanas, lai atklātu savu talantu pavārmākslā.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!