Ceturtdiena, 6.augusts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Vērša zīmei, ļaujot mums būt lēnīgākiem, taču praktiskākiem. Aktualizējas jautājums – kā es jūtos, vai man tas patīk, vai man ir ērti. Daži var iegādāties sen noskatītu lietu, kamēr citi sagādās sev patiku caur ēdienu, dzērienu vai kādām skaistumkopšanas procedūrām. Diena laba atpūtai pie ūdeņiem un varam to pavadīt arī lielākā kompānijā, piem., apmeklējot kādu mūzikas koncertu vai citu lielu pasākumu. Uz vakarpusi varam pārāk jūtīgi uztvert jautājumus, kas saistīti ar mūsu īpašumu vai lietām, kas mums pieder, kā arī apvainoties, ja izrādīsies, ka mūsu atbalsts nav nepieciešams.

Šodien ir tā diena, kad ēdiena gatavošanai varam veltīt ilgstošas pūles. Jau laicīgi nopirkt produktus, pārdomāt receptes un gatavošanas procesu. Priekšroku dosim t.s. kārtīgam ēdienam, vairāk saistīs tradicionāli ēdieni no nacionālās virtuves.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!