Ceturtdiena, 20.augusts

skorpionsDienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Svaru zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst 12:25 Mēness caur Skorpiona zīmi vērsīs uzmanību uz paškontroli un pašdisciplīnu. Viss ir ļoti nopietni un arī mazliet aizdomīgi. Vai varam uzticēties? Un ko viņš patiesībā domāja ar šādu rīcību? Skorpions grib aizrakties līdz “saknei”, lasīt starp rindiņām. Dzelonis vienmēr ir gatavībā. Skorpions visu kontrolē un vienmēr gatavs atklāt jaunu noslēpumu. Šodienas akcents uz tādas informācijas iegūšanu, kas visiem nav pieejama, tai skaitā ezotēriku. Aktualizēsies izmeklētāju darbs, kā arī zinātniski pētnieciskie projekti. Nav ieteicams konfliktēt ar varas struktūrām, bet izmantot intuīciju, kas šodien mums norādīs pareizo ceļu.

Ēdienkartē vēlēsimies nobaudīt ko īpašu. Var interesēt eksotiskā virtuve un ēdieni, ar savu izteikto un piesātināto garšu.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!