Ceturtdiena, 13.augusts

lauva1Šodien Mēness mums sūtīs savu noskaņojumu caur cēlo Lauvas zīmi. Mēness ir pavisam vecs un sadilis, enerģijas (ārējās) ir pavisam maz, rīt pēcpusdienā plkst. 17:53 jau būs Jauns Mēness. Bet šodien jāveic kopsavilkums par šajā Mēness ciklā paveikto un jāpabeidz jau iesāktie darbi. Lai vai kā, Mēness caur Lauvas zīmi piešķir šai dienai savu raksturojumu – vēlmi būt uzmanības centrā, izcelties, justies kā nedaudz uz skatuves. Ļoti svarīgas ir uzslavas un apkārtējo atzinība, īpaši jau no tuviem un mīļiem cilvēkiem. Un kā jau Lauvas ietekmes laikā, īpaša uzmanība tiek veltīta romantikai un mīļotajam cilvēkam – Lauva ir gatavs savai Lauvenei nonest zvaigznes no debesīm un publiski pasniegt, ja vien viņa to vēlas. Un tā nav izdabāšana, bet dabiska cieņa pret cilvēku, ar kuru neapšaubāmi Lauva grib un arī var lepoties.

Arī ēdienkartē vēlēsimies mazliet romantikas – vakariņas sveču gaismā, kādu vīna glāzi romantiskos apstākļos vai vienkārši gatavosim ēdienu ar mīlestību. Tie, kuri savas otrās pusītes jau atraduši un kuriem ir bērni – brīnišķīgi! Sadomājiet kopīgas izklaides un atrakcijas!
————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!