Trešdiena, 8. jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē. Lai gan enerģiskums un aktivitāte ir Auna labās īpašības, tomēr šodien tam visam būs diezgan nervoza pieskaņa. Ja mums kaut kas nepatiks, tad ļoti, ļoti. Ja būsim ar kaut ko neapmierināti, tad nemaz nepakautrēsimies to parādīt uzreiz un bez apdomas. Tā vien šķitīs, ka visi apkārtējie mūs tracina (nu ne jau mēs kādu tracinām, vai ne? :)) Lai vai kā, savaldīties būs diezgan grūti. Ļoti jāuzmanās uz autoceļiem!!! Arī šeit iespējama agresīva braukšana ar visu no tā izrietošajām sekām. Visu to zinot laicīgi, varam iepriekš jau izplānot, kur izlikt savu kūsājošo enerģiju, lai nekaitētu ne sev, ne apkārtējiem. Dažiem var palīdzēt enerģiska mājas kārtošana, trauku mazgāšana vai kādi dārza darbi. Lielisks glābiņš ir intensīvas sporta nodarbības.

Arī ēdienkartē vēlēsimies ko ugunīgu – asām garšvielām, grillētu vai ceptu. Gribēsim visu pagatavot ātri, tādēļ lielas iespējas ir visu pamatīgi piededzināt. Uzmanīgi virtuvē ar verdošiem ūdeņiem un karstām pannām!

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!