Trešdiena, 29.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē, liekot mums vairāk pārdomāt mūsu mērķus un karjeru. Daži risinās jautājumus ar priekšniecību, citi – ar valsts iestādēm. Labi strādās arī intuīcija, tādēļ, ja ieklausīsimies tajā, zināsim, kā vislabāk sasniegt praktisko rezultātu. Diena labvēlīga, dažādiem izmeklēšanas darbiem, ar zinātni saistīto jautājumu izskatīšanai, kā arī, lai iedziļinātos kādā specifiskā jautājumā. Interesēs viss noslēpumainais un ezotēriskais.

Ēdienkartē būs vieglāk ievērot zināmu režīmu, ja tāds bijis mērķis. Kopumā nebūs nekādas īpašās prasības attiecībā uz ēdienu. Viss tiks vairāk uztverts no racionālā viedokļa. Uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!