Trešdiena, 22.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē, mudinot mūs līdzsvarot, saskaņot un vienoties par dažādām lietām. Tomēr šodien dienas emocionālais fons tāds nervozs, uz konfliktiem provocējošs. Zinot to, vairāk jākoncentrējas uz praktisko un loģisko rīcību, nekā emocionālām diskusijām. Nevajadzētu apmeklēt masu pasākumus vai citas vietas, kurās pulcējas daudz cilvēku. Nevajadzētu arī eksperimentēt un klaiņot pa nepazīstamām vietām, īpaši vakarpusē. Tomēr šodienas impulsīvā enerģija ir labi izliekama sporta treniņos (obligāti jāievēro drošības tehnika) vai citos aktīvos fiziskos darbos. Ja spēsim koncentrēties un neļausim sevi izsist no sliedēm, tad viss būs labi. Uzmanīgi uz ceļiem, vadot transportu!

Ēdienkartē pievērsīsim uzmanību sabalansētai pārtikai. Svarīgs būs arī noformējums, visam jābūt skaisti un gaumīgi, no pareizajiem traukiem un piemērotām glāzēm. Labprāt pusdienosim kopā ar draugiem.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!