Trešdiena, 15.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē. Rit pēdējā Mēness diena pirms jauna cikla iestāšanās. Tukšs Mēness. Šīs pēdējās dienas vēl mēdz dēvēt par Hekates laiku un kopš senatnes tām piedēvē zināmu maģisku noslēpumainību, kas saistīta ar dažādiem rituāliem. Lai vai kā, diena labāk piemērota atpūtai un meditācijām, labs laiks, lai iedziļinātos un pārdomātu šajā Mēness ciklā paveikto. Ideāls laiks, lai attīrītos gan fiziski, gan garīgi, uzsāktu diētu, izmestu vecos krāmus, lai ar jauno Mēness ciklu atbrīvotu telpu jaunai enerģijai.  Mēness caur Vēža zīmi vairāk pievērš uzmanību rūpēm un gādībai, šodien neiekarosim jaunus apvāršņus, bet gan sapratīsim, kas no vecā ir saglabājams un saudzējams. Būsim līdzjūtīgi un labi darbosies intuīcija. Tomēr fona režīmā izjutīsim iekšēju nemieru, mums var nepatikt tie jauninājumi, kuru mums piedāvā un arī ar humora izjūtu būsim uz “Jūs”. Dažiem aktualizēsies līdzsvara jautājums starp ģimeni un darbu, piekāpšanos, pielāgošanos un sava viedokļa uzspiešanu citiem. Vai šeit iespējams Zelta vidusceļš?

Ēdienkartē labāk izvēlēties pierastas un pārbaudītas lietas. Tie, kuri ikdienā nemēdz gatavot paši, šoreiz varat nekautrēties, ir labas izredzes, ka brūvējums izdosies, jo īpaši tad, ja gatavošanas procesā ieliksiet visas savas labās domas. Nav ieteicams izmantot elektriskās palīgierīces (kombainus, mikserus u.t.t.).

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!