Trešdiena, 1.jūlijs

Dienas pirmajā daļā Mēness vēl atradīsies Strēlnieka zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 12:11 Mēness pāriet Mežāža zīmē un mēs jau diezgan pamatīgi varēsim izjust Pilnmēness tuvošanos (precīzs aspekts 2.jūlijā plkst.5:18 no rīta). Šoreiz Pilnmēness Mežāža zīmē liek sakāpināti uztvert visu, kas saistīts ar mērķi un mērķu uzstādīšanu, karjeru un priekšniecību. Tas nekas, ka vēlēsimies šīs savas emocijas slēpt (jo Mēness caur Mežāža zīmi emocijas pieklusina, jo uzskata, ka tās traucē pieņemt lēmumus, kas balstīti uz loģiku). Lai vai kā, šī tematika būs dienas kārtībā. Dažiem kreņķus var sagādāt mājokļa un celtniecības jautājumi. Tā kā Pilnmēness laikā aktualizējas līdzsvara jautājums starp to, ko mēs gribam un to, ko patiesībā jūtam, tad šodiena nebūs nekāds izņēmums. Mums būs jāatrod līdzsvars starp savu personisko vajadzību realizēšanu un jūtīguma saglabāšanu attiecībā uz citiem. Te iespējamas divas galējības – pārāk liels emocionālais jūtīgums un nespēja novilkt stingru robežu starp sevi un citiem, vai arī egoistiska attieksme, kad savas vajadzības stādīsim pāri visam. Tomēr šī ir laba diena, lai apciemotu vecvecākus un ieklausītos viņu teiktajā.

Ar Pilnmēness tuvošanos varam izjust paaugstinātu apetīti. Diētas ievērotājiem (pēc Mēness fāzēm) – šī ir atslodzes diena 12h pirms un 12h pēc precīzā Pilnmēness. Nekādu īpašu vēlmju mums nebūs – jāēd tas, kas ieplānots, vai tas, kas ir pareizi (ko nu kurš uzskata par pareizu). Drīzāk pieskaņosimies citu vēlmēm, bet iespējams tie būsim mēs, kas savus ēšanas ieradumus pieskaņos mums.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!