Svētdiena, 5.jūlijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē. Varam turpināt vakar iesāktos darbus, īpaši tos, kas attiecas uz runāšanu un rakstīšanu, jo labi spēsim noformulēt savas domas un idejas. Ja vakar bija kādi emocionālie kreņķi, tad šodien to intensitāte mazināsies, toties pieaugs neapmierinātība ar to, ka daudz ko esam spiesti “paturēt pie sevis”, jo to prasa esošā situācija.  Lai gan rīta pusē būsim atvērti visam jaunajam un progresīvajam, tomēr šodien nav tā diena, ka varēsim savas idejas realizēt, jo vecākā paaudze būs konservatīva.

No plkst. 17:23 Mēness pāriet Zivju zīmē – īstais laiks, lai atpūstos, ja kāds to vēl nav sācis darīt. Vairāk pamanīsim to, ka saistīts ar sajūtu pasauli un labāk spēsim saprast citus.

Maltītes šodien vislabākās būs draugu un domubiedru pulkā pie jautrām sarunām labā kompānijā.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!