Svētdiena, 26.jūlijs

Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Skorpiona zīmē, padarot visu intensīvu un košās krāsās. Šodien mūs ietekmēs visdažādākie planētu aspekti un tikai mūsu ziņā būs izvēlēties, kuriem sekot – tiem pozitīvajiem vai negatīvajiem.  Vispirms par labo: gaisā virmo mīlestība, kļūsim azartiskāki, kaislīgāki, vēlēsimies sapucēties un izrādīties, vēlēsimies “paspīdēt” un paflirtēt. Jebkurā gadījumā romantiskās attiecības var izvirzīties priekšplānā. Tāpat var aktualizēties dažādi radošie projekti, arī ballītes un pasākumi. Tomēr, lai kā mēs to vēlētos, lai cik svarīgi mums tas nebūtu – novērtējumu šodien varam nesagaidīt. Nepatiks mums nelūgti padomi attiecībā uz mūsu izskatu un ģērbšanās stilu, nevēlēsimies izmēģināt ko jaunu, bet pieturēsimies pie pārbaudītām vērtībām, lai cik konservatīvas tās nebūtu. Šodien vairāk jāpadomā par to, ko vēlamies mēs paši, nevis to, ko no mums gaida citi, jo viņi ar savu vēlmi palīdzēt var nojaukt mūsu radošo iedvesmu (bet, varbūt tie būsim mēs, kas maisīsies citu darīšanās?).

No plkst. 15:25 Mēness pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē, kas mūsu iedvesmu un aizrautību tikai pastiprinās. Risks – pārāk lielais optimisms un nespēja objektīvi novērtēt situāciju, tādēļ padoms: iedvesma ir laba lieta, kamēr netiek pazaudēts veselais saprāts 🙂

Uz vakarpusi stingri vien jāpiedomā, vai šodien būtu lietojams alkohols, jo sekas var būt neparedzamas. Rītdien tomēr ir darbadiena. Citādi ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu, eksotisku, iespējams no svešzemju virtuves. Palielināta apetīte (vai arī otra galējība – ēst negribas nemaz).

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!