Svētdiena, 19.jūlijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Jaunavas zīmei, vairāk uzmanības veltot praktiskajiem ikdienas darbiem. Pienācis laiks, lai kaut ko salabotu, sakārtotu, padarītu ērtāk lietojamu. Tā kā Jaunavas zīme ir saistīta arī ar tīrības un higiēnas jautājumiem, tad varam droši izdezinficēt vannas istabu un nospodrināt virtuves inventāru. Mums būs svarīgi redzēt padarītā darba praktisko rezultātu. Tie, kas būs nobrieduši cītīgi strādāt, šodien padarīs daudz vairāk, nekā cerējuši, jo būs labas iespējas piekļūt t.s. slēptajiem resursiem (lai kādi nu kuram tie būtu). Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mājdzīvniekiem vai veselības profilaksi.  Šodien no alkohola gan vajadzētu atturēties, jo pastāv saindēšanās risks (tas pats arī attiecas uz medikamentu lietošanu – stingri jāievēro norādītās instrukcijas).

Ēdienkartē īpašu uzmanību pievērsīsim produktu kvalitātei un izcelsmei. Augļus un dārzeņus obligāti jāmazgā pirms lietošanas! Labāk ēst biežāk, bet mazām porcijām.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!