Svētdiena, 12.jūlijs

Šodien Mēness jau dosies cauri Dvīņu zīmei. Kļūsim ziņkārīgāki un vairāk interesēsimies par apkārt notiekošo. Tomēr mūsu secinājumi vairāk būs balstīti, nevis uz faktiem, bet intuitīvo uztveri, tādēļ iespējams neprecizitātes, kam par iemeslu ir gan neuzmanības kļūdas (jo būsim sapņaini), gan sava stipri individuālā situācijas izpratne. Dēļ visām šīm maldinošajām ietekmēm šodien varam nonākt situācijās, kurās vēlāk nesaprotam kā tas varēja tā notikt. Jāpiedomā arī par drošības pasākumiem peldoties vai uz ūdeņiem. Lieliska diena, lai piedzertos un neko neatcerētos, saindētos ar medikamentiem vai pārtiku.

Ēdienkartē gribēsim pamēģināt ko jaunu vai to, ko ēd kaimiņš. Vislabāk pusdienas ieturēt kopā ar draugiem, jautrā kompānijā, un mazām porcijām. Kaut gan šodien varam arī aizmirst par ēdienu, jo galvenā uzmanība būs uz notikumiem – gar visu mums būs darīšana 🙂

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!