Sestdiena, 4.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, turpinot draudzības un domubiedru tematiku. Būsim mazliet kā revolucionāri savā domāšanā, patiks viss jaunais un progresīvais un būs labas iespējas to ieviest praksē. Aktualizēsies dažādi interneta projekti vai vienkārši jautājumi, kas saistīti ar internetu. Tomēr šodien var gadīties, ka draugu labā tērējam par daudz spēka, kas lielā mērā saistīts ar milzīgu optimisma devu. Varam pārāk identificēties ar citu vajadzībām un sajūtām, tādā veidā redzot lietas diezgan subjektīvā gaismā. Tomēr uz vakarpusi spēsim savas izjūtas labi noformulēt un izlikt uz papīra. Būs viegli formulēt tekstus un uzrakstīt to, kas atlikts uz nenoteiktu laiku.

Ēdienkartei šodien haotiska pieskaņa. Plāni attiecībā uz diētu vai dienas maltītēm var mainīties un pazust tikpat pēkšņi kā parādījušies. Daži var izjust tīri zinātnisku interesi, piem., pētīt produktu sastāvu, olbaltumvielu un ogļhidrātu balansu u.c. rādītājus.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!