Sestdiena, 25.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē. Diena kopumā aktīva un intensīva. Var sākt jaunus darbus, diena laba fiziskām aktivitātēm un vispār aktīvai darbībai. Labs laiks, lai arī iedziļinātos, kādā konkrētā lietā, izpētītu nianses, atklātu to, ko ar neapbruņotu aci nevar saskatīt. Saasināsies intuīcija un interese par ezotērisko. Tomēr nekreņķējieties, ja pūliņi šodien netiks pienācīgi novērtēti. Tam paredzētas citas dienas. Arī citu padomi un ieteikumi mums nebūs pa prātam. Šodien galvenais ir koncentrēties uz saviem mērķiem un saprast, ko vēlamies mēs paši.

Ēdienkartē varētu vēlēties ko eksotisku. Uz vakarpusi iespējama palielināta apetīte, un jāņem vērā, ka Mēness ir augošs un lieli apēstais lieliski “iet labumā”.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!