Sestdiena, 18.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē. Šodien mēs vairāk būsim noskaņoti uz izpriecām un izklaidēm, nekā uz kādu strādāšanu. Nepatiks mums ierastā kārtība un iespējami arī strīdi ar vecākās paaudzes cilvēkiem. Pašus aizrautīgākos tusētājus nākas brīdināt par nesaskaņām ar  likumsargiem. Tas nenozīmē, ka jāatceļ ballīte, bet jāpiedomā pie mēra sajūtas gan. Daži var pārtērēt atļauto naudas limitu, kamdēļ vēlāk var sajusties diezgan drūmi. Lai vai kā, šodien vislabāk jutīsies tie, kuri visu iepriekš būs izplānojuši.

Ēdienkartē, lai ko mēs gatavotu – svarīgs būs novērtējums. Gribēsim paspīdēt ar savu pavārmākslu, bet, iespējams, tie būsim mēs, kurus kāds palutinās.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!