Sestdiena, 11.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, aicinot mūs vairāk padomāt par dzīves praktisko pusi. Rīta cēliens būs harmoniskāks, bet uz pēcpusdienu varam sajust tādu kā iekšējo spriedzi. Vai nu mūsu pašu vēlmes būs par lielu, vai tie citi (ne jau mēs, protams) nebūs uzdevumu augstumos. Mums var šķist, ka mūs pietiekami nenovērtē un arī veikalos viss ir pārāk dārgs. Var gadīties, ka vilšanos radīs mūsu pašu pārāk lielais optimisms un nespēja (vai nevēlēšanās) kritiski novērtēt situāciju. Diemžēl citu padomus un ieteikumus vērā neņemsim. Lai gan Mēness caur Vērša zīmi neļauj mūs tik vienkārši izsist no sliedēm, tomēr šodien var būt arī galējības emocionālās paškontroles jautājumā – vai nu pakļausim savas jūtas stingrai kontrolei un saņemt pārmetumus par vēsu un neiejūtīgu attieksmi, vai arī atlaidīsim visas bremzes un vēlāk to nožēlosim. To visu zinot, būtu lieliski koncentrēties uz tām labajām iespējām, kuras šodien nenoliedzami sastapsim, tikai jāatceras par mēra sajūtu 🙂

Ēdienkartē akcents uz maltītes baudīšanu, tomēr arī šeit jāatceras par mēra sajūtu, jo iespējama palielināta apetīte un tieksme un pārmērībām.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!