Pirmdiena, 6.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē, padarot mūs jūtīgākus un atsaucīgākus pret citu problēmām. Šī ir diena, kad vairāk vēlēsimies peldēt pa straumei, ļauties savām sajūtām. Pastiprināsies intuīcija, kura pateiks mums priekšā ko šodien darīt vai nedarīt. Dažiem aktualizēsies ziedošanas tematika, kamēr citi vairāk ļausies mākslinieciskajai iedvesmai. Laba diena dažādām radošajām aktivitātēm, jo mūza būs ar mums. Varam nodarboties ar meditāciju, palīdzēs arī rāma pastaiga gan jūru vai ezeru, labs laiks dažādām skaistumkopšanas un ūdens procedūrām. Tā kā Mēness ir dilstošs un ūdens zīmē, diena piemērota dažādiem tīrīšanas darbiem, veļas mazgāšanai, kā arī organisma atslodzes dienai.

Ēdienkartē labas būs atslodzes diētas, bet vairāk vēlēsimies ļauties tā brīža sajūtām. Dažiem būs vēlme uz gluži bohēmiskām izpriecām.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!