Pirmdiena, 27.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs optimistiskajā Strēlnieka zīmē, rosinot mūs apgūt ko jaunu un paplašināt savu redzesloku. Varam apsvērt ceļojuma iespējas vai ceļot virtuāli – tas lai paliek mūsu pašu ziņā. Kopumā diena solās būt aktīva un enerģijas pilna, lai gan saglabāsies vēl Neptūna maldinošais efekts. Tas nozīmē, ka alkohols šodien joprojām ir nevēlams, iespējami dažādi pārpratumi, kam par iemeslu ir mūsu pašu bagātā fantāzija, nenoskaidrojot faktus. Var rasties kādas neskaidras situācijas, bet šie apstākļi līdz dienas beigām atrisināsies. Tāpat jāuzmanās ar dažādu zāļu u.c. ķīmisku preparātu lietošanu (stingri jāievēro lietošanas instrukcijas), kā arī pārtikā jāseko līdzi tās derīguma termiņam. Vakarpusē akcents uz visu jauno un progresīvo, pašiem būs jaunas idejas kā uzlabot pasauli un būsim atvērti pret citu ierosinājumiem un jauninājumiem. Labi veiksies darbs ar jaunākajām tehnoloģijām, aktualizēsies interneta projekti, kā arī domubierdu pasākumi.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu, interesantu. Iepazīsim svešzemju virtuves nianses un patiks ēdienam pievienot eksotiskas garšvielas.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!