Pirmdiena, 20.jūlijs

Arī šodien Mēness visu dienu pavadīs Jaunavas zīmē, liekot pārskatīt savus ikdienas darbus un pienākumus. Svarīga kļūst katra nianse, katrs sīkums, nekas nepaliek nepamanīts. Visam jābūt perfekti. Un Mēness caur Jaunavas zīmi mums palīdz to sasniegt. Ikdienas drošības sajūta slēpjas pārliecībā, ka viss izdarīts nevainojami, viss, līdz pašiem sīkumiem. Šodienas zvaigznes mūs rosina gan uz darīšanu, gan dažādu dokumentu un komunikācijas sakārtošanu. Spēsim precīzi noformulēt domu – tieši tas, kas nepieciešams atskaitēm. Viegli pamanīsim sīkas neizdarības un sakārtosim tās.

Ēdienkartē labs ir viss, kas ir sabalansēts. Mazgāsim rokas pirms ēdienreizēm, kā arī pastiprinātu uzmanību pievērsīsim tīrībai virtuvē.
______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!