Piektdiena, 31.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē. Ir Pilnmēness laiks (precīzs aspekts plkst. 13:43), kad iekšējās sajūtas un vēlmes nākas ļoti līdzsvarot ar to, kas patiesībā darāms. Mēness caur Ūdensvīra zīmi akcentē draudzības jautājumus, kā arī pievēršu uzmanību sabiedrības kopīgajām interesēm, aktivizējot sociālo grupu un sabiedrisko organizāciju darbu. Ūdensvīrs ir brīvs no aizspriedumiem un uzskata, ka visiem ir vienādas tiesības, arī tiem, kas “ar saviem putniem”. Brīvība, brālība, vienlīdzība – lūk šodienas tēma. Un, ja kāds tam nepiekrīt – var rasties diezgan dumpinieciska gaisotne.

Ēdienkartē – brīvais režīms. Kā jau pie Pilnmēness iespējama palielināta apetīte. Daži jauks kopā diezgan dīvainas produktu kombinācijas, kamēr citi nopietni iedziļināsies ķīmiskajā sastāvā, skaitīs kalorijas un pētīs E-vielas.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!