Piektdiena, 3.jūlijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Mežāža zīmē un šodien ir labs laiks ne tikai karjeras plānošanai, bet arī sarunām ar priekšniecību. Laba diena, lai sakārtotu un pārskatītu atbildības prioritātes, kā arī lietas, kas saistītas ar subordināciju un varas pārdali. Diena vairāk piemērota lietišķu un praktisku jautājumu risināšanai. Var atgriezties pie atliktajiem celtniecības jautājumiem, veiktu izmaiņas plānošanā, pārskatītu kredītu un citas izmaksas.

No plkst. 15:21 Mēness pāriet draudzīgajā un sabiedriskajā Ūdensvīra zīmē. Labs laiks, lai tiktos ar draugiem un pārrunātu aktuālos notikumus. Var aktualizēties jautājumi, kas saistīti ar jaunākajām tehnoloģijām, idejām un internetu. Būs vēlme iesaistīties kādā domubiedru grupā vai piedalīties sabiedrībai nozīmīgā projektā. Laba diena dažādiem tematiskajiem vakariem domubiedru lokā.

Ēdienkartē pirmā dienas puse ir labvēlīga jaunas diētas uzsākšanai un veco ēšanas ieradumu pārskatīšanai. Vēlāk vairs nepievērsīsim uzmanību tam, ko ēdam, dēļ kā iespējams samiksēt kopā pat visai dīvainas ēdienu kombinācijas (piemēram, šprotes ar jogurtu 🙂 )

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!