Piektdiena, 24.jūlijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Skorpiona zīmei, padarot mūsu emocionālo pasauli piesātinātu un intensīvu. Saasinās kaislības un viss rādās tikai spilgtos un piesātinātos toņos, nekāda mierīga vidusceļa te nebūs. Kļūstam mazliet aizdomīgi un meklējam iespēju “lasīt starp rindiņām”. Visu kārtīgi pārbaudām, jo ir nepieciešamība “aizrakties līdz saknei”. Uzticība ir jānopelna, tādēļ dzelonis tiek turēts gatavībā, lai neviens nevarētu mūs pārsteigt nesagatavotus. Praktiski tas nozīmē, ka diena lieliski piemērota dažādiem izziņas procesiem, visādiem precizējošiem jautājumiem, iedziļināšanos niansēs un kādos specifiskos jautājumos, kur nepieciešama šaura specializācija. Interesēs viss noslēpumainais un ezotēriskais. Priekšplānā izvirzās dažādi instinkti.

No rīta – Mēness fāžu maiņa (sākas 2.Mēness ceturksnis) un dienas pirmajā pusē varam sajust paaugstinātu apetīti. Vairāk interesēs kaut kas eksotisks, neparasts. Gribēsim nobaudīt ko tādu, kam ir izteikta, piesātināta garša. Varam arī stundām stāvēt pie plīts, kamēr ēdiens sasniedzis vēlamo konsistenci vai pārvērties līdz nepazīšanai.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!