Piektdiena, 17.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē, vairāk uzmanības pievēršot azartam, izpriecām un ballītēm. Gribēsim, lai mūs ievēro, gribēsim lepoties ar padarīto un izcelties apkārtējo vidū. Diena īpaši piemērota dažādām radošām un mākslinieciskām aktivitātēm. Tā kā Lauvas zīme ir saistīta ar mīlestību, tad īstais laiks baudīt romantisku vakaru divatā. Ģimenes cilvēki, savukārt, droši lai organizē bērnu ballīti ar visādām atrakcijām un teātra elementiem. Būsim atvērti jaunām idejām un spontāniem notikumiem. Daži iepazīsies internetā!

Ēdienkartē  vēlēsimies kādu palutināt, kā arī gaidīsim, ka palutinās mūs. Svarīgi, lai tas ko baudām, tiek gatavots ar mīlestību un tieši mums 🙂 Ideāli, ja varat noorganizēt romantiskas vakariņas.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!