Piektdiena, 10.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, aicinot mūs pievērsties dzīves labumu baudīšanai. Mūsu emocionālā puse pēc Auna drudžainās trauksmainības kļūst daudz nosvērtāka, stabilāka un mierīgāka. Nekur nav jāskrien, visu var pagūt izdarīt ar apdomu, lēnprātīgi un pamatīgi. Ģimenes cilvēkiem šodien lielisks kopā būšanas laiks. Tie, kas nav pa pārīšiem – sarunājiet randiņus un gatavojiet romantiskas tikšanās. Visiem pārējiem laiks padomāt par to, kas sagādā patiesu prieku un labsajūtu – pastaiga gar jūru, masāžas vai kosmetologa apmeklējums, varbūt jauns tērps?

Arī pusdienas vēlēsimies ēst ar baudu. Būsim gatavi ilgu laiku un ar pacietību pavadīt pie plīts, lai vēlāk mierīgi un nesteidzīgi izbaudītu katru kumosu. Dosim priekšroku t.s. kārtīgam ēdienam nacionālās virtuves stilā. Nebūsim slinki un produktus iegādāsimies tirgū no zināma saimnieka.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!