Otrdiena, 7.jūlijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Zivju zīmē, liekot akcentu uz jūtīgo un intuitīvo. Tomēr šodien būs tendence sapņus pieņemt par īstenību un vēlamo par esošo, tādēļ iespējami dažādi pārpratumi komunikācijā. Zinot to, mums vienkārši lieku reizi jāpārliecinās vai esam saprasti un paši sapratuši pareizi esošās vienošanās, kā arī dokumenti jāpārlasa vairakkārt pirms tos parakstīt. Arī satiksmē jāievēro papildus piesardzība, jo tādas pat nesaprašanās iespējamas uz ceļiem. Toties laba diena, lai sakārtotu savu emocionālo pasauli, apmeklētu psihologu vai stiprinātu koncentrēšanās spējas. Sapņi, kas iepriekš bijuši tikai sapņi, šodien var iegūt gluži reālas aprises.

No plkst. 19:38 Mēness pāries aktīvajā un impulsīvajā Auna zīmē. Kļūsim nepacietīgāki un visu gribēsim uzreiz un tūlīt. Prātīgākie spēs savus impulsus virzīt produktīvā gultnē un sasniegt taustāmus rezultātus. Tomēr arī vakarpusē nevajadzētu uzskatīt, ka zinām, ko domā sarunu biedrs un steigties ar secinājumiem. Visu drošības pēc labāk precizēt.

Ēdienkartē pa dienu varam arī īsti nezināt, ko vēlamies, bet vakarā mums nebūs pacietības kaut ko gatavot. Steigā varam kaut ko arī piededzināt vai pārsālīt.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!