Otrdiena, 28.jūlijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, turpinot iepriekšējo dienu optimistiskās notis. Plānojam ceļojumus, kursus, lekcijas un izglītojošās nometnes 🙂 Labs laiks, lai iegādātos sen plānotas lietas ( Uzmanību! Jauniem, spontāniem pirkumiem gan nav piemērotākais brīdis, jo Venēra ir iegājusi Retrogrādajā kustībā, kas nozīmē, ka pēc kāda laika pirkums, ko ar tādu sajūsmu veicām var nepatikt vai netikt lietots). Varam arī plātot padziļinātās apmācības, jo R Venērai ir labs aspekts ar izglītības un attīstības planētu Jupiteru, bet Retro kustība liek vairāk iedziļināties/specializēties kādā jautājumā.  Kopumā diena labvēlīga jaunām idejām, arī sapņiem un cerībām, savukārt vakarpusē, kad Mēness jau būs Mežāža zīmē (no plkst. 21:49) varēsim to visu jau ielikt praktiskajos rāmjos.

Ēdienkartē būs vēlēšanās sevi palutināt ar to, kas mums garšo, kā arī pamēģināt ko jaunu. Iespējama palielināta apetīte un kā jau pie augoša Mēness viss “ies labumā”. Varbūt tās labās un garšīgās lietiņas varam ēst pa drusciņai?

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!