Otrdiena, 14.jūlijs

No plkst. 9:14 Mēness atradīsies Vēža zīmē, kas ir viena no tā labākajām pozīcijām. Pastiprinās intuīcija un spējam labāk uztvert apkārtējos, kā arī pielāgoties dažādām situācijām. Aktualizēsies jautājumi saistībā ar ģimeni un mājokli, kā arī vecākiem. Šodien mūsu noskaņojumam var būt noteicošā loma darāmo darbu rezultātā, jo mūsu griba un padarītais darbs būs atkarīgs no garastāvokļa. Mēness ir pavisam vecs un sadilis. Šajā laikā (līdz 16.jūlijam) labāk jaunus darbus neuzsākt, bet pabeigt vecos, jau iesāktos. Labs laiks veļas mazgāšanai un mājas tīrīšanai (tātad, lai atbrīvotos no visa liekā, tai skaitā gružiem un netīrumiem), un nevajadzīgo lietu izmešanai. Kopā ar visu šo tīrīšanu varam vēl speciāli piedomāt par to, ka ar šīm drazām mēs izmetam arī (un uzskaitām visu to slikto, no kā vēlamies atbrīvoties – nelāgām domām, kādu slimību u.t.t.).

Ēdienkartē labāk pieturēsimies pie jau pārbaudītām lietām. Eksperimentiem ar ēdienu nav īstais laiks, jo šodien kuņģis ir ļoti jūtīgs. Vislabāk pulcēties pie ģimenes galda un baudīt maltīti ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!