Ceturtdiena, 9.jūlijs

Līdz pat vēlam vakaram Mēness pavadīs Auna zīmē, rosinot būt aktīvākiem nekā parasti. Noskaņojums patiešām būs spridzeklīgs, un uz mierīgu dienu nav ko cerēt. Mums var būt daudz jaunu ideju, kuras apkārtējie negribēs pieņemt, bet, iespējams mēs paši būsim pārāk ietiepīgi. Domas būs aizņemtas ar attiecību un naudas jautājumiem, kā arī ceļojumu plānošanu. Daži izdarīs kādu lielāku pirkumu, vēl labāk, ja tas jau sen bija ieplānots. Vakarpuse iedvesmos ar runas dāvanām, labi raisīsies domas, tādēļ varam pabeigt atliktos rakstu darbus. Tie, kam tādu nav – izmantojiet šo labvēlīgo planētu stāvokli, lai atzītos mīlestībā un noformulētu savas jūtas.

Ēdiena izvēlē būsim tikpat impulsīvi cik emocionāli. Daži izjutīs palielinātu apetīti, tomēr Mēness ir dilstošs, tādēļ viena lieka kūciņa mūsu figūru sabojāt nevarēs.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!