Ceturtdiena, 30.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Mežāža zīmē, ļaujot mums būt konstruktīvākiem un labāk koncentrēties uz mērķi. Varam kalt tālejošus plānus, uzsākt jaunus projektus un celtniecības darbus. Veiksies t.s. plānotie darbi un viss, kam ir skaidri noteikts un saprotams darba uzdevums. Šodien būsim orientēti uz praktiski redzamu un pierādāmu (izmērāmu, izskaitļojamu) rezultātu. Ja dienas pirmajā pusē vēl jutīsim tādu kā iekšēju, drudžainu nemieru, tad dienas otrajā pusē šis aspekts jau mazināsies un varēsim  mierīgi koncentrēties uz darbu. Var risināt jautājumus ar priekšniecību un valsts iestādēm. Šodien nez vai atļausimies kādas emocionālas vaļības, spēsim labi “savākties” un koncentrēties.

Ēdienkartē būs viegli ievērot režīmu un ēst “pēc plāna”, vai ēst to, kas ir pareizi. Būsim drīzāk askētiski un neizvirzīsim nekādas īpašās prasības, ja nu vienīgi produktiem jābūt ekoloģiskiem t.i. “pareiziem”, “pēc noteiktiem standartiem” (tātad jāatbilst oficiāli apstiprinātām prasībām).

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!