Ceturtdiena, 23.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē un lielā mērā spēkā būs vakardienas saspringtais emocionālais fons. Tomēr šodien, atšķirībā no vakardienas, mums tiks piedāvātas iespējas iemācīties un apgūt ko jaunu, apdomāt kāda skaista ceļojuma iespējas vai, iespējams, saņemt vērtīgu padomu. Tie, kas vairāk domās par attīstības un izaugsmes iespējām, būs tikai ieguvēji, jo iemeslu neapmierinātībai un dažādiem attaisnojumiem mums tāpat pietiks.  Joprojām jāuzmanās uz ielām gan kā gājējiem, gan autovadītājiem. Labs veids kā izlikt iekšējo sasprindzinājumu pieņemamā veidā ir aktīva darbošanās vai sports.

Ēdienkartē uzmanību vajadzētu pievērst sabalansētai pārtikai, lai gan šodien varam būt diezgan kaprīzi savā izvēlē. Daudz kas būs atkarīgs no kompānijas, kurā atradīsimies.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!