Ceturtdiena, 2.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Mežāža zīmē. Lai gan lielākais Pilnmēness saspringums jau pāri, tomēr tā ietekmi vēl varēsim just. Joprojām aktuāls ir mērķu jautājums un daži aizdomāsies, vai nevajadzētu pārskatīt jau nospraustos mērķus. Būsim orientēti uz pašapliecināšanos un saasināti uztversim jautājumus, kas ar to saistīti. Galvenā uzmanība tiks veltīta dzīves praktiskajai pusei un mūs var kaitināt cilvēki, kas pārāk atklāti izrāda savas emocijas. Lai gan Mēness caur Mežāža zīmi ir emocionāli savaldīgs un pat vēss, tomēr šodien mums var likties, ka ikvienam, kuram nav slinkums ir vēlme mūs izsist no sliedēm. Bet, iespējams, ka tomēr paši būsim tie, kas atļausies kādu spontānu un iepriekš neplānotu “izlēcienu”.

Arī ēdienkartē valda atturība, tomēr daži Pilnmēness iespaidā var izjust paaugstinātu apetīti. Uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!