Ceturtdiena, 16.jūlijs

No plkst. 4:25 – Jauns Mēness Vēža zīmē. Šodien ir laba diena, lai ieklausītos sevī, iedziļinātos dažādos jautājumos, pārdomātu jaunos plānus un darāmos darbus, bet uzsāksim tos rītdien. Kā jebkura lieta sākas ar ideju, domu, tā arī mēs šodien vēl tikai plānojam un vizualizējam. Īstais laiks, lai skaļi noformulētu savus sapņus un izstrādātu rīcības virzienus. Šis laiks (Mēness cikla pirmās dienas) ir saistīts ar noslēpumaino un maģisko un iespējams atrast dažādus ieteikumus par to, kā pareizi formulēt un izteikt savas vēlēšanās. Labi strādās intuīcija, varam labi “tikt klāt” zemapziņai. Diena piemērota psihologa apmeklējumam un savas emocionālās pasaules sakārtošanai. Varam risināt kādus jautājumus ar priekšniecību un valsts iestādēm. Labāk jutīsimies, ievērojot jau esošās tradīcijas, būsim konservatīvi.

No plkst 17:16 Mēness pāriet cēlajā Lauvas zīmē. Labs laiks, lai koncentrētos uz to, ko vēlamies mēs paši. Mums būs ļoti svarīgs apkārtējo novērtējums, lai gan to centīsimies slēpt. Būs svarīgi, lai mūs ievēro un paslavē. Izmantosim šo laiku radošajām aktivitātēm, priekam un azartam. Labs laiks, ko pavadīt kopā ar bērniem.

Ēdienkartē joprojām par visu svarīgākas ir tās rūpes un mīļums, ko gatavojot ieliekam ēdienā. Cienāsim citus ar to, kas viņiem vislabāk garšo un izbaudīsim gandarījumu par labi padarītu darbu!

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!