Trešdiena, 3.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē un vēl būs jūtama Pilnmēness ietekme. Lai gan emocijas būs daudz un visvisādas, tomēr kopumā dienas emocionālais fons ir labvēlīgs. Labprāt mācīsimies un pieņemsim padomus no skolotājiem, domāsim par to, kur mācīties tālāk, bet citi, savukārt, apspriedīs ceļojumu iespējas. Varam pieteikties svešvalodu kursos vai iegādāties jaunas mācību u.c. grāmatas, saņemt vai dot padomus, kā arī risināt juridiskos jautājumus. Tomēr kopumā diena paredzēta, lai pabeigtu jau iesāktās lietas, nevis uzsāktu ko jaunu.

Arī ēdienkartē vēlēsimies nobaudīt ko jaunu un interesantu, vislabāk – kaut ko no tālo zemju virtuves. Varam aizrautīgi gatavot gan sev, gan citiem un kopā apspriest rezultātu. Šodien mums būs svarīgi, lai mūsu aizrautībai ir sekotāji.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!