Trešdiena, 24.jūnijs

No plkst. 8:41 Mēness atradīsies Svaru zīmē, aktualizējot līdzsvara un taisnīguma izjūtas. Tomēr šodien, kad mainās Mēness ceturtdaļfāzes un sākas 2.Mēness ceturksnis (precīzs aspekts plkst. 14:02) šo līdzsvara sajūtu būs grūti noturēt. No vienas puses apstākļi var prasīt no mums aktīvu iesaistīšanos ģimenes jautājumu risināšanā, bet, no otras – tas var prasīt no mums pārāk lielu emocionālo slodzi, kas var būt par iemeslu, lai mums pārmestu emocionālu vēsumu un bēgšanu jautājuma risināšanas. Tomēr, labās ziņas ir tās, ka spēsim savas emocijas labi noformulēt, tādēļ tie, kuri tomēr nesaņemsies sarunai, var rakstīt vēstules, epastus, sms u.c.

Ēdienreizes vēlēsimies noformēt skaisti un estētiski. Iespējams, pat lielāku uzmanību veltīsim produktu ārējam izskatam, nekā to kvalitātei vai ekoloģijai.  Kā jau pie fāžu maiņām, varam izjust palielinātu apetīti. Vislabāk maltītes ieturēt kopā ar tiem cilvēkiem, ar kuriem varam labi justies, jo sajūtām šodien būs svarīga loma.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!