Trešdiena, 17.jūnijs

Šodien Mēness jau ir pārgājis Vēža zīmē. Jaunais Mēness cikls ir tikko iesācies un arī mēs varam aktīvi plānot darbus. Priekšplānā izvirzās mūsu personīgās sajūtas un emocionālā pasaule. Liela nozīme tiek piešķirta drošības un mājas sajūtai. Dienas laikā mūsu noskaņojums var mainīties pat vairākas reizes, bet tie, kas pratīs ieklausīties sevī, intuitīvi spēs atrast atbildes uz visiem jautājumiem. Laba diena dažādām ūdens procedūrām, atpūtai pie ūdeņiem, kā arī mūzikas pasākumu apmeklēšanai. Labs laiks meditācijai vai psihologa apmeklējumam.

Ēdienkartē vislabāk izvēlēties to, ko labi pazīstam un nebūtu vēlams eksperimentēt, jo kuņģis šodien ir vājā vieta. Vislabāk pusdienot ģimenes lokā vai kopā ar sev tuviem cilvēkiem.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!