Svētdiena, 7.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies sabiedriskajā Ūdensvīra zīmē. Ja šodien plānojam uzsākt ko jaunu, tad labāk to darīt līdz 17:30. Pēc tam varam mierīgi pabeigt iesākto.  Enerģijas šodien mums pietiks,  un visam vajadzētu izdoties, ja vien būsim pietiekami labi noskaidrojuši visus faktus. Ja arī kaut kur gadīsies kāda aizķeršanās, tad tikai tādēļ, ka būsim ko pārpratuši vai nebūsim noskaidrojuši līdz galam. Viss jaunais un progresīvais atradīs ceļu līdz mums , un mēs būsim gatavi šīs idejas pieņemt un realizēt dzīvē. Traucēt var vienīgi māņticība vai nespēj pieņemt padomus no autoritātēm.

Arī ēdienkartē interesēs viss jaunais, tomēr Mēness caur Ūdensvīra zīmi rada vēlēšanos ieviest revolūciju virtuvē. Vai nu būs vēlēšanās eksperimentēt ar ēdienu vai maltītes pagatavošanai izmantot visas pieejamās jaunākās tehnoloģijas (vienkāršiem vārdiem – virtuves elektroniku).

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!